0

Статті

"НІССАН" ЛІДЕР З ВИРОБНИЦТВА АВТОМОБІЛІВ ЗАПЧАСТИН І ДЕТАЛЕЙ

Найбільшим і найуспішнішим виробником світового автопрому є - «Nissan Motor Ltd». Відомий нашим автолюбителям, як виробник і власник бренду «Ніссан». Торгова марка «Ніссан», штаб-квартира якої з 2011 року знаходиться в Йокогамі, вийшла на 8-е місце рейтингу автовиробників. А серед японських компаній - третя, пропустивши вперед лише «Тойота» і «Хонда»

«Ниххон санге» і «Тобата Іммонен» 26/12/1933, злившись, заснували компанію, яка з 1934 року і до цього дня називається - «Ніссан мотор». З травня 1935 року керівництво прийняло рішення про розвиток і просування бренду «Ніссан», однак більше 45 років візитною карткою компанії були всілякі модифікації автомобілів «Datsun».

Детальніше
ПІДВІСКА І ходова частина АВТОМОБІЛЯ

Підвіска і ходова частина автомобіля   - це одна з найважливіших його складових, однак, через неправильну експлуатацію і недбалого ставлення до неї з часом властиво приходити в неробочий стан. На поганий стан ходової частини впливає безліч факторів. На жаль, у нас в країні головними проблемами є погані дорого і не якісний бензин, через які складові ходової швидко зношуються. Звичайно, пошкодити авто можна і під час аварії, що теж не рідкість на наших дорогах. Однак, машину завжди можна відремонтувати, замінивши зламану деталь.

Детальніше
КУЗОВНІ ЗАПЧАСТИНИ МІТСУБіСі І СУБАРУ

Машина - це дороге задоволення, але воно стає ще дорожче, коли намагаєшся заощадити на запчастинах, які прийшли в непридатність. Так трапляється, що покупка оригінальних запчастин у заводу-виробника коштує дуже великих грошей, які витрачати, наприклад, вже на підтриманий автомобіль зовсім не охота, та й нема чого. Або за наявності коштів, можна отримати відмову, коли завод-виробник говорить вам, що вже не випускає дані автомобілі, або вони спочатку були випущені лімітованою серією. У таких випадках, покупець, намагаючись знайти свіже рішення, звертається на ринок китайських запчастин, здійснюючи дуже ризикований вчинок. Звичайно, там завжди можна знайти деталь-підробку, іноді навіть якісну, але вона ніколи не замінить якість оригінальних запчастин, та й в ціні обійдеться не так вже й дешево.

Детальніше
НАВІЩО ПЛАТИТИ БІЛЬШЕ?

Якщо ви жодного разу не набували деталі з розбирання, то рекомендуємо вам скористатися нашими послугами. Ми продаємо запчастини бу з Європи, пропонуємо великий асортимент, оригінальні деталі бу і якість вищого рівня, але все це за найнижчими цінами! Деталі, які раніше використовувалися, мають порівняно з новими дуже низьку ціну, але при цьому практично не поступаються в якості і можуть служити вашому авто ще багато років. І диски в цьому списку не виняток. Питається, так навіщо платити більше? Багато хто думає, що автомобільні диски виконують тільки декоративну функцію, роблячи машину більш стильною. Однак, ця думка помилкова, оскільки хороші диски також захищають колесо, роблять його легше, що в свою чергу позначається на управлінні автомобіля в цілому

Детальніше
СУБАРУ ІМПРЕЗА, ЗАПЧАСТИНИ - ПРИНЦИПОВО ВАЖЛИВІ ДЛЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЯ

У автомобільної марки Субару Імпреза чимало шанувальників у нашій країні. Гарний дизайн, надійність, прекрасні експлуатаційні характеристики переконують споживачів купувати саме ці автомобілі. Однак бездоганне японське якість рано чи пізно стає жертвою нашого бездоріжжя, що виводить з ладу навіть найкращі машини. Тому покупка автозапчастин subaru є обов'язковою умовою експлуатації автомобілів цієї марки.

Детальніше
СУБАРУ ФОРЕСТЕР - КРОСОВЕР СУЧАСНОГО ПОКОЛІННЯ

На сьогоднішній день сучасні виробники автомобілів пропонують своїм клієнтам величезний вибір найрізноманітніших моделей авто, серед яких знайдуться екземпляри для кожного незалежно від особистих переваг і вимог. Однак найбільшою популярністю користуються такі автомобілі, які дозволяють як безперешкодно пересуватися в міських умовах, так і виїжджати за місто. Одним з таких автомобілів є субару форестер - модель авто японського виробника Субару.

Детальніше
Мітсубіші Лансер - СТИЛЬНИЙ І НАДІЙНИЙ ЯПОНЕЦ

Мітсубіші лансер - це автомобіль з тривалою історією, поява якого датується далеким 1973 року. У той час необхідно було заповнити прогалину між моделями Minica і Galant. І Лансер з успіхом це зробив.
Історія успіху. Цікаво, що без припинення випуску першої генерації, в 1976 році світ побачила варіація на його тему. Однак успіху вона не мала. Наступна генерація моделі з'явилася вже в 1979 році і відзначилася великою кількістю інновацій в конструкції силових агрегатів. Так, кожен циліндр мав додатковий клапан для припливу повітря, а система MCA забезпечувала найвищу на той час екологічність моторів. & Nbsp; Цікаво, що наступне, четверте покоління даної моделі, з'явилося вже через три роки.

Детальніше
ДВИГУНИ, КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ І РЕДУКТОРИ

Кожен автомобіліст   знає, що будь-якій машині, з часом потрібен ремонт і заміна якихось запчастин. На жаль, поки в світі техніці вічного нічого не придумали. Але це не означає, що машина повністю приходить в непридатність, потрібно просто замінити зламану деталь або агрегат на робочі. Щоб запчастини відразу підійшли, і не довелося проводити додатковий ремонт, важливо поставити оригінальну деталь, яка створюється для машин саме вашої марки на заводі-виробнику. Але тут виникають труднощі. Якщо машина була випущена лімітованою серією або вже знята з виробництва, то замовити оригінальну деталь на заводі-виробнику практично неможливо. Особливо це актуально для японських автомобілів, таких як   Субару (SUBARU), Ніссан (Nissan), Тойота (Toyota), Мітсубісі (Mitsubishi)   і ін. Що ж робити? У такому випадку, краще всього звернутися до нас на розбирання.

Детальніше