0
Про компанію

Про компанію

Ми продаємо запчастини Б / У для ЯПОНСЬКИХ авто з 2003 по 2020   року випуску!

Зламалась машина? Потрібні запчастини для моментального ремонту або заміни?

Якісно, ​​швидко і доступно - це три слова, які визначають покупку автозапчастин на розбиранні. Якщо ви не вірите, зверніться до нас! Наша компанія razborka6062 надає кожному клієнту хороший сервіс, швидку доставку, зручний пошук потрібної запчастини та найвигідніші ціни в Україні.

Ми вже кілька років займається продажем автомобільних деталей в Україні

Машини, які надходять до нас на розбирання, раніше експлуатувалися в європейських країнах або в Японії, що дозволяє говорити про хорошу якість нашого товару. Автомобілі в даних державах за рахунок дбайливої ​​експлуатації піддаються мінімального збитку, що позначається і на їх деталях, які можна використовувати повторно.

Наш сайт дозволяє швидко знайти потрібні запчастини

Ми працюємо по всій Україні і доставляємо наш товар в будь-яку точку. Також, якщо ви не змогли знайти потрібну вам деталь в каталозі, ви можете зателефонувати на нашу гарячу лінію, де вам не просто допоможуть, а й дадуть, якщо це необхідно, комплексну консультацію з будь-якого питання.

Наш асортимент товарів з кожним днем ​​зростає

Також ми влаштовуємо акції і розпродажі запчастин, що допомагає нашим клієнтам за найнижчими цінами знайти потрібну деталь у відмінному стані.

Чекаємо з нетерпінням ваших замовлень!